Střední průmyslová škola Zlín - Kontakty - seznamy tříd
 
Kontakty - seznamy tříd
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Vítejte

avatar
Jste již:

4  557  542

návštěvník, který si prohlíží naše stránky.

Hodiny  
zpět Domů |
SEZNAMY NEMUSÍ BÝT AKTUÁLNÍ!!!
1.A      1.B      1.E      1.F      1.G      1.H      1.K      1.L
2.A      2.B      2.E      2.F      2.G      2.H      2.K      2.L
3.A      3.B      3.E      3.F      3.G      3.H      3.K      3.L
4.A      4.B      4.E      4.F      4.G      4.H      4.K      4.L

Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.A (rozvrh) Martinec Robin Ing./A308 Ropová Jitka Mgr./A109
Bělaška Stanislav, Fusek Šimon, Hlavica Daniel, Hrdina Jakub, Chovanec Pavel, Kolařík Matyáš, Machů Jan, Marčík Dominik, Mazáč Jan, Navrátil Samuel, Nosálek Jan, Pančocha Marek, Pavlíček Michal, Peprna Matyas, Polách František, Popelka Filip, Rajch Matěj, Řezník Michal, Steiger Jaromír, Strnad Jan, Struška Jakub, Sudek Jan, Tkadleček Jakub, Viceník Tomáš
Učebna: D109 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 24
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.B (rozvrh) Nesvadbová Renata Ing./D303 Ťopek Jan./C114
Antolák Radek, Borovka Vojtěch, Fojtík Martin, Gerža Tomáš, Graubner Tadeáš, Herzan Vojtěch, Hornych Jan, Housa Karel, Hrušák Vilém, Chovanec Šimon, Inderka Jan, Janota Jan, Jasenský Josef, Khain Adam, Klesnil Jakub, Knápek Šimon, Koníček Matyáš, Kubálek Adam, Malenovský Matyáš, Mareček Michal, Müller Petr, Slaměna Štěpán, Šišák Marek, Vodák Adam
Učebna: D108 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 24
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.E (rozvrh) Graja Tomáš Mgr./E306 Hetclová Martina, Mgr./A108
Bednařík Radek, Brázdil Adam, Bureš Michal, Fojtík Jindřich, Gorec Bohumil, Holánek Jakub, Jurča Michael, Kaňovský Denis, Krátký Marek, Mach Lukáš, Nášel Petr, Navrátil Radim, Petrů Kryštof, Prokop Lukáš, Sitek Erich, Slinták Šimon, Smetánka Ondřej, Strouhal Adam, Středulinský Adam, Šerý František, Štulíř Radim, Šuráň Jiří, Trlica Jakub, Vícha Ivan, Vyorálek Jan, Zlámal Martin, Zuzaník Ondřej, Žaroský Jan
Učebna: D301 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 28
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.F (rozvrh) Lev Vilém Ing./E305 Strážnický Přemysl Mgr./E305
Čala Erik, Černota Teodor, Fišer Lukáš, Halaška Martin, Hlaváč Matyáš, Holánek Jan, Kadlec Petr, Kebísek Lukáš, Knedla Jakub, Kolář Matěj, Křemeček Jakub, Kühr Ondřej, Merhaut Jaroslav, Mlejnková Adéla, Navrátil Tomáš, Němeček Adam, Pavel Radomír, Petřík Jan, Pijáček Daniel, Sekula Ondřej, Šemoda Filip, Škabraha Vojtěch, Škrabana Jakub, Truhlařík Petr, Veneny Patrik, Vondráček Martin, Výchopeň Ondřej, Zedník Tomáš, Zuzaník Václav
Učebna: C304 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 29  (28/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.G (rozvrh) Gerlichová Jana Mgr./A108 Kolářová Beáta Mgr./A404
Alexy Tomáš, Hájek Tomáš, Harsa Michal, Hudeček Jan, Lach Jiří, Le Phuong Anh, Marušák Zdeněk, Najman Jakub, Pešák Zdeněk, Plaček Jan, Podhajský Jakub, Popelka Lukáš, Pumprla Matěj, Rokos Tadeáš, Skácel Dan, Stavjaník Vít, Suchomel Richard, Šimek Matyáš, Špiller Jakub, Tkadleček Michal, Uchytil Jáchym, Zapletal Radim
Učebna: A107 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 22  (21/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.H (rozvrh) Stužka Daniel Ing./E304 Konečná Zdeňka Mgr./A108
Balajka Adam, Gregor Vojtěch, Janků Filip, Kalvoster Gabriel, Kopták Marek, Kovařík Šimon, Kratochvíl Lukáš, Lapčík Ondřej, Matějíček Ondřej, Mračanský Martin, Pazdera Michal, Procházka Michal, Prokop Adam, Růžička Tomáš, Sába Martin, Slezáková Agáta, Stanislav Šimon, Straka Samuel, Škardová Andrea, Vrána Jan, Winter Richard, Zvoníček Tomáš
Učebna: D205 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 22  (20/2)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.K (rozvrh) Bártová Naděžda Ing./D010 Žouželková Zdena Mgr./A409
Daňová Julie, Hamalčík Radim, Holcner Martin, Chlup Daniel, Juřenčák Vít, Kaňa Tomáš, Kolomazník Michael, Kotasová Táňa, Kramplová Helena, Kubačka Roman, Kusák Martin, Malota Matyáš, Martiš Filip, Martykánová Natálie, Munclingerová Klára, Novák Jiří, Novák Martin, Otáhalová Barbora, Pátík Václav, Pechová Natálie, Pšenčík Matěj, Pumprlová Nela, Sehnalová Nela, Skýpala David, Spurná Lucie, Tichý Ondřej, Úlehlová Tereza, Úšela Dalibor, Vyplel Jakub, Zbranek Ondřej
Učebna: D012 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 30  (19/11)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.L (rozvrh) Korábečný Tomáš Mgr./A405 Šenovský Leoš/C204
Bahula Adam, Čambalová Karolína, Čechová Adéla, Čepička Radek, Dušek Miroslav, Hluštík Jakub, Holínková Markéta, Holub Václav, Hořínek Matyáš, Hruška Matěj, Jelének Viktor, Johaník Lukáš, Jurák Dominik, Kadlčková Gabriela, Kleiblová Kristýna, Kočíř Ondřej, Kopták Petr, Krajčová Kristýna, Kulíšková Natálie, Lukšík Vlastimil, Moučková Aneta, Mozgva Josef, Polášková Eva, Strojilová Tereza, Tománková Vendula, Tóth Sebastián, Urban Zdeněk, Veselý Mikuláš, Zálešák Radim, Zouharová Daniela
Učebna: A310 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 30  (18/12)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd v 1. ročníku: 8    Počet žáků v 1. ročníku: 209  (182/27)


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.A (rozvrh) Zlámalík Karel Ing./D303 Švehlíková Lenka RNDr./E307
Bečica Vojtěch, Borýsek Vojtěch, Burian Adam, Doležal Lukáš, Duba Ondřej, Faksa Richard, Gardavský Roman, Hasoň Tomáš, Jiřík Ondřej, Juřica Filip, Juřík Miroslav, Kalčík Adam, Kment Jiří, Kráčalík Jakub, Křížka Tomáš, Lysák Jáchym, Macík Tomáš, Malík Vítek, Navrátil Václav, Němec Jakub, Otevřel Jan, Polášek Dan, Ponížil Marek, Rafaj Martin, Ramert Jan, Slovák Jan, Svoboda Matyáš, Ševčík Vilém, Vitovský Jakub, Žůrek Kryštof
Učebna: D305 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.B (rozvrh) Pekařová Michaela Mgr./A409 Valentová Ljuba PaedDr./A205
Bělíček Petr, Faldíková Michaela, Hnilo Ondřej, Husták Matěj, Jančík David, Kania Daniel, Kašný David, Kořínek Viktor, Koudela Lukáš, Licov Martin, Lovecký Filip, Manďák Filip, Mikliš Vít, Petula Marek, Popelka Martin, Sedláček Jakub, Skřivánek Ondřej, Skyba Patrik, Slobodian Petr, Solař Radim, Staněk Jan, Syrový Michael, Šichnárek Pavel, Tarabus Jan, Těšík Adam, Tureček Matěj, Vaculík Tomáš, Velflová Eliška, Vrzala Václav, Žůrek Ondřej
Učebna: A307 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30  (28/2)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.E (rozvrh) Mazal Jaromír Ing./C219 Slováčková Renata Mgr./A305
Baránek Lukáš, Bečica Martin, Bednařík Adam, Bělohlávek Lukáš, Brhel Filip, Divoka Pavel, Holeš Jakub, Holík Jan, Holík Petr, Hruška Josef, Chovanec Šimon, Chytil Ivo, Janoš Pavel, Jelínek Lukáš, Kalčík Jakub, Klhůfek Ondřej, Kohout Josef, Kovář Filip, Kučera Jakub, Kukla Pavel, Kynčl Jakub, Michalík Aleš, Mrhálek Matěj, Rýdel Matěj, Smékal Marek, Sýkora Tomáš, Šretr Jan, Veverka Jan, Vičar Vojtěch, Vrba Matěj
Učebna: A103 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.F (rozvrh) Končák Marian Mgr. /A105 Winkler Aleš Mgr./A208
Gajdušek Vojtěch, Geryk Matyáš, Holer Tobiáš, Janečka Lukáš, Juračka Šimon, Krahulík Pavel, Krůček Pavel, Lhotský Martin, Máčala Filip, Marcaník David, Mareš Lukáš, Matušinec Michal, Matyáš Jan, Merta Matěj, Mikuláštík Jan, Mikulčík Štěpán, Mišurec Zdeněk, Pokorný Tomáš, Polak Matyáš, Ruber Martin, Stefányi André, Steiger Miroslav, Strnka Radek, Sukup Jiří, Ševčík Richard, Šimek Jakub, Valenta David, Vodica David, Zavadil Daniel, Zezulka Samuel, Zvončák Šimon, Zvoníček Jaroslav
Učebna: A106 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 32
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.G (rozvrh) Vilímek Petr Ing./D308 Závodník Jiří Mgr./A204
Adler Martin, Balga Adam, Beran Vojtěch, Burian Adam, Buršík Jiří, Fišer Tomáš, Fridrich Jakub, Horsák Martin, Hubáček Vojtěch, Chrastina Jakub, Karásek Jiří, Koutný Tadeáš, Mačák Tomáš, Matyáš Václav, Nábělek Patrik, Němec David, Nutil Jiří, Pagáč Vítězslav, Pavlík Michal, Prusenovský Jakub, Rajnoch Martin, Řehák Marek, Salaj Ondřej, Skácelová Adéla, Střítežský Jiří, Šidlík Lukáš, Šůstek Patrik, Vykoukal Ondřej, Žůrek David
Učebna: D302 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 29  (28/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.H (rozvrh) Kuczmanová Dana Mgr./C303 Závodníková Alexandra/A209
Bartoš Jakub, Černoch Jan, Hanáček Dominik, Hroš Filip, Hruboš Martin, Kolář Filip, Kovařík Jakub, Kužela Kvido, Lupač Jan, Macků Tomáš, Maršálek Matěj, Melichar Jakub, Neulinger Marek, Rapant Kryštof, Růžička Roman, Řepa Vítězslav, Strnad Jan, Struhař Aleš, Škarka Jakub, Špaňhel Marek, Šůstek Adam, Švancer David, Valčík Daniel, Valčík Viktor Jan, Vaňatka Vít, Vlček Jan, Zachariáš Petr, Zatloukal Jakub, Žůrek Ondřej
Učebna: C302 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 29
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.K (rozvrh) Netopilová Eva Ing./E304 Pšeja Zdeněk Ing./D010
Bakalíková Sabina, Gojš Lukáš, Grácová Jolana, Hamala Tomáš, Hambálek Aleš, Hanáčková Karolína, Herodes Vít, Charvát Lukáš, Ivánková Adéla, Kochaníček Adam, Kvasničková Gabriela, Linda Marek, Maceška Jan, Maňásek Filip, Matuš Tadeáš, Milarová Lucie, Mozola Tomáš, Ondrašík Jan, Ondruška Igor, Slaměna Jakub, Šenkyříková Aneta, Ševčík Karel, Ševčík Tomáš, Špendlíková Sára, Teplá Aneta, Třaslin Filip, Vítková Eliška, Vlček Filip, Vlková Karolína, Vykoukal Šimon
Učebna: D103 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 30  (19/11)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.L (rozvrh) Dírerová Hana RNDr./A409 Samson Josef /C114
Balajková Aneta, Bašková Magdaléna, Fašková Michaela, Gazdošová Justýna, Gloser Jan, Hnilička Šimon, Hradílek Jan, Hubáček Tomáš, Husová Vendula, Chládek Patrik, Janušková Marcela, Kedruš Adam, Koláčný David, Koňařík Adam, Kopačka Tomáš, Kozel Kryštof, Kryštof Josef, Kučera Vít, Maňásková Denisa, Novotný Jakub, Opravil Pavel, Pekař Vojtěch, Pekařová Pavlína, Rydval Jan, Salinger Adam, Slováček Petr, Strnková Amálie, Střelec Štěpán, Šánek David, Vaľková Karolína
Učebna: A403 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 30  (20/10)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd ve 2. ročníku: 8    Počet žáků ve 2. ročníku: 240  (216/24)


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.A (rozvrh) Drga Zdeněk Ing./D003 Němeček Josef Ing./D003
Březík Daniel, Březík Patrik, Bujdák Michal, Černoch Filip, Černý Jiří, Hájek Filip, Halašta Tadeáš, Hlava Tomáš, Hynčica Jaroslav, Chvatík Vít, Janečka Václav, Jokl Filip, Josefčák David, Klobušický Michal, Kocáb Martin, Kostura Matěj, Kouřil Dušan, Kozojed Daniel, Majc Radek, Marcoň Jan, Pastyřík Vojtěch, Petráš Ondřej, Pospíšil Tomáš, Procházka Pavel, Pukl Jan, Raszka Petr, Šimek David, Škrob Ondřej, Šošolík Michal, Švehlák David
Učebna: D009 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.B (rozvrh) Závodník Jiří_ml Mgr./A408 Havrlantová Eva/A405
Bětík Jindřich, Častulík Filip, Čechman Zdeněk, Černík Jakub, Garaja Lukáš, Hájek Lukáš, Hanáčková Pavlína, Holub Miroslav, Jemelka Filip, Kořének Matěj, Kulíšek Patrik, Lukšík Tomáš, Mikel Martin, Moravčík Tomáš , Popelka Michal, Rak Petr, Raštica Václav, Remeš Michal, Saňák Daniel, Sekula Milan, Surý Ladislav, Svoboda Rostislav, Štěpáníková Lucie, Štěpáníková Nikola, Tarabus Filip, Tkáč David, Trvaj František, Vašina Vojtěch, Zeiningerová Katharina, Zpěvák Šimon
Učebna: A407 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30  (26/4)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.E (rozvrh) Prokopová Zuzana Ing./D203 Vyoral Jindřich Ing./D015
Bajgar Michal, Bělovský Tomáš, Bína Jiří, Doležel Ondřej, Duřilová Michaela, Fiala Martin, Formel Michal, Fornůsek Martin, Goiš Marek, Horák Tomáš, Houšť Michael, Hromek Michal, Chytil Radim, Jelínek Jakub, Juračka Matyáš, Kamas Jan, Krejčí Jakub, Kužela Marián, Löbb Alex, Lubino Jakub, Menšík Lukáš, Nevřala Filip, Nevřala Tomáš, Ohnút Jiří, Pařenica Jaroslav, Řeháček Jan Jakub, Večeřa Ondřej, Vrbecký Patrik
Učebna: D204 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 28  (27/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.F (rozvrh) Tydlačková Zuzana Mgr./A108 Javorová Jitka Mgr./A209
Drga Vojtěch, Fojtách Tadeáš, Gajdůšek Martin, Grimmel Stefan, Haukvic Michal, Hlavička Daniel, Horák Martin, Hyroš Richard, Chanát Jakub, Jančík Martin, Jatel Jakub, Klapka Roman, Lukovský Jakub, Mahdal Martin, Mališka Erik, Maniak Václav, Mizera Josef, Polášek David, Rozsypal Tomáš, Slezák Rudolf, Špiller Kryštof, Vaculovič Petr, Vavruša Dominik, Viceník Kryštof, Votápka Matěj, Zahálka Václav
Učebna: A207 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 26
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.G (rozvrh) Pšenčíková Martina Ing./A309 Vondřejcová Jana PhDr./D102
Březík Matěj, Dudík Adam, Holub Dalibor, Honza Dominik, Hradil Vojtěch, Jakubíček Lukáš, Konečný Matěj, Lorenc Hugo, Medek Dominik, Miklas Ondřej, Mokrejš Tadeáš, Mudrák Ivo, Nepraš David, Novák Jakub, Ordelt Jan, Seibert Jan, Soukup Marek, Štriho Michal, Tomšíček Prokop Antonín, Trčala Vojtěch, Vyoral Lukáš
Učebna: A306 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 21
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.H (rozvrh) Krejčiříková Martina Ing./D203 Vaščák Vladimír RNDr. /E307
Hlobílková Leona, Janečka David, Janík Patrik, Kamenář Vojtěch, Karafiátová Sára, Křivák Jan, Kunz Marek, Magula Samuel, Mrázek Pavel, Novák Jakub, Pleva Kryštof, Rafaj Matyáš, Řezníček Martin, Suchánek Hanuš, Šťasta Filip, Ujčík Jan, Vanča Maxmilián, Vavrys Ondřej, Vrečka Vojtěch
Učebna: D201 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 19  (17/2)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.K (rozvrh) Zálešáková Gabriela Ing./C303 Bosáková Kristýna Mgr. /A304
Bartůsek Matěj, Blank Noah Adam, Cícha Lukáš, Černický Daniel, Gyuricseková Lenka Aneta, Hála Petr, Hanáčková Tereza, Horka Lukáš, Hošková Barbora, Hubáček Pavel, Chmelář Pavel, Juřica Jakub, Juřicová Monika, Kliment Karel, Kotas Adam, Kovář Štěpán, Machala Marek, Matúšů Renáta, Němečková Barbora, Omasta Petr, Ondra Štěpán, Orsáková Anna, Polaštíková Natálie, Procházka Václav, Sedlařík David, Smutná Eliška, Stavinoha Tomáš, Ševčíková Jitka, Šťastník Dominik, Vlčková Romana
Učebna: C308 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 30  (19/11)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.L (rozvrh) Kvapil Jiří Ing./E304 Švehlíková Lenka RNDr. /A205
Doležalová Lucie, Hajdová Adéla, Holčík Ondřej, Hrdinová Lenka, Jahodová Martina, Jankových Josef, Jeřábková Andrea, Juráková Jana, Knechtl Jan, Kolomazníková Leona, Krajčová Kristýna, Krestová Tereza, Liška Jakub, Macháč Marek, Minaříková Dagmar, Moravanský Šimon, Mrkva Marián, Mrňka Lukáš, Novák Pavel, Pinďák Radim, Růžek Martin, Řezníček Michal, Skovajsa Josef, Světlíková Lucie, Šmíd Štěpán, Šopík Jakub, Vrba Jindřich
Učebna: C301 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 27  (16/11)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd ve 3. ročníku: 8    Počet žáků ve 3. ročníku: 211  (182/29)


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.A (rozvrh) Kosař František Ing./D303 Žáček Jaroslav Ing./D303
Binek Tomáš, Bůbela Daniel, Divoka Jakub, Doležal Ondřej, Floreš Rostislav, Hanulík Jan, Hrubčík Adam, Janča Jakub, Kocourek Josef, Kopecký Filip, Kozmík Ondřej, Kratochvíl Martin, Kunc Ondřej, Lörincz Alexandr, Machů Roman, Mrázek Petr, Olšar Jindřich, Pavelka Martin, Podola Jaromír, Šesták Jiří, Turčín Josef, Vejvančický Jakub, Velísek Miroslav, Vondráček David, Vrzala Vojtěch, Zábojník Zdeněk, Zálešák Ondřej, Zapletalová Sandra, Žalek Patrik
Učebna: D304 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 29  (28/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.B (rozvrh) Stuchlíková Ivona Mgr./A308 Jelínek Michal Ing./D303
Babík Štěpán, Balcárek Vít, Buksa Radim, Cedidla Martin, Červenka Vít, Daďa Dominik, Duda Radim, Hájek Kryštof, Hellebrand Jan, Hropko Dominik, Chupík Vojtěch, Jaroněk Jan, Juráň Jakub, Kaška Michal, Knotek Adam, Kolařík Tomáš, Kuchta Martin, Kulda Martin, Minařík Pavel, Navrátil Andrej, Pecháček Tomáš, Polepil Adam, Reisch Michal, Řihák Vojtěch, Staněk Martin, Strážnický Daniel, Štalmach Ondřej, Varhaník Michal, Volf Tadeáš
Učebna: A303 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 29
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.E (rozvrh) Hanulík Stanislav Ing./D203 Trávníček Jan Ing. /C116
Berka Jiří Michael, Čagánek Dominik, Čech Richard, Dvořák Zdeněk, Gazdoš Dominik, Hoffmann Jakub, Chmelař Luboš, Kopřiva Adam, Machů David, Malaník Jan, Medek Štěpán, Mikulec Matěj, Mitrenga Matěj, Mlčoch Lukáš, Phan Ngoc Phu, Prokeš Antonín, Prokop Martin, Slavíček Jakub, Stuchlík Lukáš, Sukup Marek, Šik František, Tatýrek Marek, Vaculík Samuel, Vasilčo Patrik, Zátopek Tomáš, Zeman Jakub
Učebna: D210 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 26
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.F (rozvrh) Rozsypálková Eva Mgr. /E308 Konečný Ivan PaedDr. /A204
Bártek Jiří, Čermák Vladimír, Dohnálek Jakub, Glacner Adam, Horsák Mirko, Hujíček Vít, Hutěčka Michal, Jeřábek David, Julina Lukáš, Kopčil Petr, Kořínek Tomáš, Kostka Ondřej, Měrka Filip, Mezík Petr, Mikeška Kamil, Mrázek Ondřej, Ondruška Jakub, Otásek Dominik, Plechač Miroslav, Plšek Adam, Pospíšil Antonín, Přikryl Jakub, Samohýl Michal, Štefka Jiří, Tesař Tomáš, Velísek Jaromír, Veverka Cyril, Zelina Jan, Zicháček Martin
Učebna: A210 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 29
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.G (rozvrh) Fajgar Petr Mgr./E306 Juříček Zdeněk Mgr./A209
Barbořík Marek, Beneš Petr, Brhel Vojtěch, Cuřín Martin, Dořák Marek, Drábek Štěpán, Frýdl Filip, Hamšík Adam, Houra Patrik, Jančík Radim, Klátil Ondřej, Majzlík Pavel, Makówka Tomáš, Martinka Dominik, Moravec Jindřich, Oborný Dalibor, Plšek Jaroslav, Richvalský Patrik, Ryba Michal, Sucháček Michael, Surý Lukáš, Šebesta Michael, Tkadleček Pavel, Žůrek Daniel
Učebna: D105 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 24
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.H (rozvrh) Novotný Jiří Mgr. /A105 Kovář Josef Ing. /D203
Bednář Vojtěch, Divila Daniel, Havlík Lukáš, Hnaníčková Denisa, Holub Martin, Jurčík Tomáš, Kovářová Barbora, Mezík Pavel, Novosád Matěj, Pličková Barbora, Řezanina Jan, Sadil Marek, Slováková Klára, Sušeň Martin, Sysala Michal, Ševců Jakub, Šimík Jakub, Šmíd Dominik, Štětkář Michal, Trčka Marek, Uličný Tomáš, Vajda Viktor
Učebna: A206 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 22  (18/4)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.K (rozvrh) Sedláček Aleš Ing. /E304 Kadlečíková Jitka Mgr. /A209
Badalová Veronika, Bařinová Adéla, Hastík David, Hlaďáková Kateřina, Hübner David, Janáč Matěj, Juřena Ladislav, Kamenčáková Martina, Kaňa Jakub, Knotek Zdeněk, Kopták Zdeněk Josef, Kučerová Dana, Landsfeldová Tereza, Ludvík Oliver, Machů Jiří, Martinka Dalibor, Pešl Jakub, Pospíšil Jan, Přecechtěl Vít, Šmehlíková Diana, Šubík Roman, Vidrman Dominik, Zapletalová Aneta, Zbořil Vojtěch, Zouhar Kryštof
Učebna: C305 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 25  (17/8)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.L (rozvrh) Martinec Stanislav Ph.D./C303 Šenovský Josef /C303
Baďura Tomáš, Běloň Petr, Dekár Denis, Doležal Tomáš, Ferenčíková Martina, Frýdl David, Gargulák Jan, Gerža Petr, Hermanová Eva, Hrabalová Adéla, Janků Lukáš, Kalmykova Elizaveta, Košák Vojtěch, Lochmanová Aneta, Macek Lukáš, Matušinec Radim, Mifek Jiří, Nedbálek Petr, Nejez Ondřej, Nevláčilová Diana, Nováková Markéta, Ondráčková Sára, Polepilová Jana, Pospíšil Petr, Rudl Adam, Višenka Michal
Učebna: C306 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 26  (17/9)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd ve 4. ročníku: 8    Počet žáků ve 4. ročníku: 210  (188/22)

Počet tříd na škole: 32    Počet žáků na škole: 870  (768/102)


Najdete nás zde
Informace
Bakaláři
Bakaláři
mezi školou a rodinou

Moodle SPŠ Zlín
Moodle SPŠ Zlín

E-mail SPŠ Zlín
E-mail SPŠ Zlín

Facebook SPŠ Zlín
Facebook SPŠ Zlín


Baťák Tvoříme svůj časopis
Baťák
Tvoříme svůj časopis

Hledání Google



Kalendář
září 2021
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Zprávy Zprávy  
Kalendář školy Kalendář školy  
Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project